KARGO, DEĞİŞİM VE İADE SÜRECİ

KARGO

Satın almış olduğunuz tüm ürünler size ulaşana kadar Adaorganik kargo araçları güvencesi altındadır. İstanbul içi gönderiler 1-3 gün arasında teslim edilmektedir.

Kargo çıkışı yapıldıktan sonra satın alırken belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize kargo takip numarası iletilmektedir. Mail adresinize gelen linke tıklayarak kargo takibinizi yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi edinmek için info@adaorganik.com.tr e-posta gönderebilir,  0212 427 72 47 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

DEĞİŞİM VE İADE

adaorganik.com.tr dan satın aldığınız ürünler %100 garantilidir ve iade/değişim hakkınız vardır.

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir ya da aynı ürünün diğer bir bedeni ile değişim yapabilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Değişim ya da iade talebi oluşturmak için tek yapmanız gereken

0212 427 7247 numaralı telefondan  bize ulaşmanız veya info@adaorganik.com.tr ‘ye konu ile ilgili bir mail atıp talep oluşturmanızdır.

– Geri ödemeler –

İade ettiğiniz ürün/ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeleri 1-5 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 7 iş günü iken banka kartlarında bu süreçte değişiklik gösterebilmektedir.

Daha fazla bilgi için; info@adaorganik.com.tr